PAKALPOJUMI

EMT piedāvā profesionālu tūningu jebkura modeļa automašīnām sportam vai jaudīgākai ikdienas braukšanai.

EMT ir individuāla un izmaksu efektīvākā pieeja katrai automašīnai – izpēte, diagnostika un tehniskie risinājumi dažādām iespējām.

EMT automašīnu tūnings tiek veikts, vadoties pēc aprēķiniem, tehniskajām iespējām un pieredzes.

Darbības pamatprincipi:

  • Tiek definēts projekta mērķis un auto pielietojuma apstākļi

  • Izpēte un aprēķini

  • Izveido individuālu darba un izmaksu plānu, vienojoties par piemērotāko risinājumu

  • Motora, piekares, transmisijas un virsbūves uzlabošana

Pakalpojumi:

EMT_Galvas_portesana_vilesana_ported_head_audi_subaruDzinēju galvu portēšana pamatojoties uz kanālu formas un laukumu aprēķiniem, degkameras tilpuma korekcija un pielāgošana konkrētajam virzuļa izmēram un kompresijas pakāpei, virsmas apstrāde un tīrīšana. Vārstu vadīklu maiņa, vārstu slēgvirsmas (sēžu) frēzēšana un slīpēšana. Visas klientu pasūtītās galvas tiks testētas uz plūsmas stenda pirms un pēc potēšanas tādejādi iegūstot caurplūdes pieauguma izdruku.

EMT_Dzineju_remonts_tuning_motors_bloks_kaltie_virzuli_klaniDzinēju uzlabošana un remonts, dzinēju bloku, kloķvārpstas un citu mezglu atjaunošana, dzinēja tilpuma palielināšana, sporta detaļu izgatavošana un pasūtīšana (kaltie virzuļi, klaņi, sporta sadales vārpstas utt).

EMT_iepludes_kolektors_droseles_intake_throttle_plenum_bodies_audiIeplūdes sistēmu, kolektoru aprēķināšana un uzbūvēšana. Individuālo droseļu izgatavošana un uzstādīšana. Kolektora izstrādē tiek ņemta vērā paredzamā motora jaudas raksturlīkne, autosporta disciplīna, pielietojamais apgriezienu diapazons un tehnisko risinājumu uzticamība.

EMT_Subaru_audi_VW_izpludes_sistema_zirneklis_exhoust_manifold_tubularIzplūdes sistēmu aprēķināšana, uzbūvēšana un uzstādīšana. Izplūdes sitēmas dizains – primāro un/vai sekundāro izvadu garums un diametrs, rezonatora attālums no kolektora un izvada caurules diametrs, ļoti stipri ietekmē dzinēja jaudas parametrus, it īpaši atmosfērisko dzinēju izpildījumā.

EMT_atrumkarbu_remonts_Zobrati_audi_subaru_reno_VW_gearbox_Ātrumkārbu remonts, pārnesumu attiecību aprēķināšana un sakomplektēšana pēc vajadzības un iespējām.

EMT_Piekare_transmisija_parbuve_bukses_engine_mounts_subaruPiekares un citu mezglu pārbūve, pielāgojot individuālām vajadzībām.